Videovizitka (Virtual tour)

Jak realisticky ukázat charakter, atmosféru a kategorii Vašeho hotelu či restaurace? Prezentujte se videovizitkou. Videovizitka je krátká video upoutávka, která ve 2-3 minutách dynamicky a reálně zachytí Vaše prostory a služby včetně atmosféry a prostorovosti. Navíc umožní i propojení vztahu interiéru s Vaším okolím. Motivujte své hosty! Lidé jezdí za zážitky, nikoliv výhradně za kategoriemi Vašich pokojů. Komplexnost nabídky a prezentace může zajistit skutečný úspěch v získání klienta.

Naše video upoutávky jsou zhotoveny kvalitní HD video technikou s vysokým rozlišením a 5.1 zvukem, kde právě kvalita optimalizovaného videozáznamu podtrhne kvality Vašeho hotelu, restaurace, podniku. Optimalizace rozlišení pro různá zobrazovací zařízení a akceptovatelné formáty videa viz. iPad, iPhone, PC atd. Vám zaručuje, že Vaše presentace bude zobrazena na většině zobrazovacích zařízení, které podporují přehrávání videa. Kompatibilita video formátů je velmi důležitá, jistě máte zkušenosti, že ne všechna videa lze přehrát. Ani dnes totiž není samozřejmostí, že každé zařízení umí zobrazit základní video formáty.

Toto však nechte s klidem na nás, my Víme jak video dodat, aby skutečně fungovalo tam, kde má.
Video upoutávky obecně souvisí též se SEO optimalizací Vašich webových stránek a celkové konečné konverzi  v počtu mezi návštěvníky webu a skutečně rezervujícími ve Vašem zařízení. Využijte možnosti moderních médií jak presentovat to co u Vás máte a hostům skutečně chcete ve své výkladní skříni Vašich oficiálních webů nabídnout! Vaše vstupní investice se Vám rozhodně za krátko vrátí a dáte nám za pravdu....

Full-screen video


Hotelové fotografie a video